Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic Ltd. ile Şenöz Türk Kahvesi Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

1926 yılından bu güne kadar uzanan tarihi ile kahve sektöründe önde gelen firmalarından Şenöz Türk Kahvesinin yönetim kurulu başkanı Sayın Tamer Şenöz beyle Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic Ltd. şirketimizin genel müdürü Sayın Hasan Aydemir www.seyirevi.com projemiz hakkın da toplantı yaptılar.Sayın Tamer Şenöz beye gösterdiği misafir perverliği ve ilgi alakası için şirketimiz ve izleyicilerimiz adına çok teşekkür ederiz.Şenöz Türk Kahvesi ve Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic Ltd. arasında imzalanan sponsorluk anlaşması ile Şenöz Türk Kahvesinin lezzetini Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic Ltd. toplantılarımızda izleyicilerimizle buluşturacağımızın müjdesini siz değerli izleyicilerimize vermekten mutluluk duyuyoruz.

Şenöz Türk Kahvesi Website: http://www.senozcoffee.com/
Şenöz Türk Kahvesi Facebook: https://www.facebook.com/senozcoffee

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://www.seyirevi.com/blog/2018/01/20/seyirevi-reklam-ve-bilisim-san-tic-ltd-ile-senoz-turk-kahvesi-sponsorluk-anlasmasi-imzalandi/
Instagram
YOUTUBE
LINKEDIN

Yarın Keşke Dememek İçin, Bu Gün Seyirevi.com’a İzleyici Olun.

Değerli Arkadaşım;

Sana dijatal reklam nededir veya dijital reklamcılık nedir? Nasıl para kazandırıyor? Örneklerle bunu anlatmaya çalışacağım ve seyirevi.com‘da nasıl kazanabileceğin sorusuna cevap vermeye çalışacağım.
Şu an sen bu yazımı okurken facebook sana reklam gösterdiği için, önce facebook ve sonrada google para kazanıyor. Kimin sayesinde para kazanıyor? Senin Sayende çünkü sen reklamı görüyorsun. Az sonra youtubeye girecek belkide video izleyeceksin, ama videoyu tıkladığın zaman hem kanal sahibi hem youtube hemde google para kazanıyor. Kimin sayesinde para kazanıyor? Tabiki yine senin seyende kazanıyor. Bittimi Bitmedi Bitmezde.
Hangi internet sitesine girersen gir, hangi videoyu izlersen izle, önce web site sahipleri, sonra da google para kazanıyor.
Diyelimki tv izliyorsun, hangi tv kanallarını izlersen izle sen izlediğin için önce reklam ajansları sonrada tv kanalları sen reklam izlediğin için para kazanıyor. İşin kısacası biz reklam izledikçe birileri milyon dolarlar hatta ve hatta milyar dolarlar kazanırken biz hala reklam izlemeye devam ediyoruz.
Peki hiç düşündün mü veya hiç aklına geldimi seninde onlar gibi kazanç sağlayabileceğini biri sana söyledimi ? Emin ol bunu yapabilirsin. Ama bir şeyi unutma balık tutmak için paçaların ıslanması gerek. Eğer bende kendi izlediğim reklamlardan artık para kazanmak istiyorum ve arkadaşlarımında para kazanmasını sağlamak istiyorum diyorsan mesaj at veya telefonla ara konuşalım.
Unutma ben sana sadece nasıl para kazanabileceğinin yolunu gösterir, kapıyı aralarım. Kazanıp kazanmamak tamamen senin elinde. Şimdi iyi düşün ve kararını ver, yarın keşke dememek için bu gün bize ulaşın.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://www.seyirevi.com/blog/2017/10/23/yarin-keske-dememek-icin-bu-gun-seyirevi-coma-izleyici-olun/
Instagram
YOUTUBE
LINKEDIN